Čajík

Jméno: Jan Čabaj
Rok narození: 1991
Motocykl: KTM SXF 250


Něco o mně:
Tak nějaké malé střípky z mé začatečnické kariery--můj svět motorismu začal v 5 letech na podomácku složeném pionýru Jawa 21 na bantamových kolečkách kvůli mé výšce, co by sem taky chtěl v tolika letech :-)začatky byli vždy težké a padavé pro všechny ale kdo chce dokáže všechno.

Postupem času sem pomalinku začal prohánět větší fichtlíky znáte to 20 km/h smrt v očích :-) pak se ale vše změnilo začlo tak zvané odbourávání tuku - plechy světla a všechny přebytečnosti museli dolu,se strejdou jsme udělali malou Jawa Crossku a dračilo se s klukama po všech koutech naší krásné obce Chvalšiny. Občas na nás přijeli i policajti :-) ale musim říct, že neměli šanci.

Když mi bylo 10 táta se strejdou mi vyrobyli krásnou motokáru a motorky mě na nějakej čas opustili :-( Ve 12 mi naši koupili auto, měl sem fiata 127, na pole byl super s klukama jsme se něco nablbli. Největší sranda byla když mi kluci řekli, že mi upadne kolo a já jsem jim jen řek, že je to blbost po chvilce mi to kolo upadlo :D

Po 3 letech když jsem si užil auta, začlo mě to zase tahat za ruce. Někteří kamarádi si pořídili ČZ a já neměl nic někdy jsem si od kluků pučil jejich tehdejší mašiny a já byl ve svim živlu. Po krátké mi strejda svěřil jeho historickou nablejskanou Čezetu 175 kamarádi jí říkali Čajabuza :-) podle mé přezdívky Čajík.

Pak ale přišla doba kdy sem byl v učení a nebyli žádné peníze na motorku a opět sem 3 roky nejezdil. Po vyučení sem hned začal pracovat a kluci od KRTKŮ říkali ať si taky pořídim motorku. Tak jsem si ušetřil pár tisíc a v lednu 2011 sem si jel pro Yamahu XT 600 byl to starej stroj ale nikdy mě nezradil. Když sem jel poprvé na krtkovské soustředění a zjistil sem že je to opravdu těžkej stroj a začal jsem přemýšlet o nějakém lepšim stroji taky že jo v dubnu 2012 jsem okamžitě koupil KTM SXF 250