Robík

Jméno: Michal Roba
Rok narození: 1988
Motocykl: Suzuki RMZ 450


Něco o mně:
Ahoj, já jsem Michal Roba jak jste si už asi všimli. Jinak taky Robík, Robajz, Ropapila(át). Narozen ve Chvalšinách, doma.

A teď něco k mojí jezdecký kariéře. Už jako malej capart jsem měl rád motorky, jezdil na kole do blízkých Boletic koukat na motocross. Byl jsem ale ještě malej, tak jsem musel chvilku vydržet. Hned jak to šlo přitáhl jsem si domu pionýra Jawu jednadvacítku a taťka mi ji předělal do crosku. Prostě dělo jak má být, do toho jsem ji ještě celou nastříkal na stříbrno, takže paráda a mohlo se jít na věc. V té době to pro mě byl největší náhul a s kámošem Romanem K., kterej měl podobnej stroj jsme začali brázdit po okolních kopcích.

Po nějaký době už ale pionýr přestával stačit a nakonec jsem ho zadřel a prodal?. Nějakou dobu na to jsem si domu přinesl jawu 175, ale ta se umě ohřála jen krátce a za tři dny zase šla. Strašně se sra?la. No a byl jsem nucen chodit nějakou dobu pěšky než jsem si na brigádě vydělal na Hondu CR 125 a ta už jela celkem slušně, no 14dní než jsem ji zadřel. Potom už šla pěkně. Až za nějakou delší dobu odešla převodovka, tak jsem byl nucen jí prodat. A koukal jsem po něčem jiným silnějším. Nejdřív jsem koukal po Hondě CRF, ale nakonec zvítězila Suzuki RMZ-450 a na tý po serii drobnějších i závažnějších, spíš preventivních opravách jezdím ještě teď.