Romiss

Jméno: Roman Klimeš
Rok narození: 1989
Motocykl: Honda CRF 450


Něco o mně:
Začátek asi jako každého jezdce byla plastová motorka, na které jsem se proháněl na zahradě jako malý klučina.

Další moje motorka byla Jawa 21 předělaná na cross , s tou jsem se najezdil po kopcích a párkrát jsem přiběhl domu z pláčem,"tati tati on se mi zlomil pionýr za kopcem" pak jsem dlouho neměl nic a přesedlal jsem na káru, 4kola to pro mě nebylo a kára šla z baráku. Pak jsem si pořídil od kamaráda Petra předělanou ČZ 175 na cross ..to mě chytlo moc, ale u kluků jsem viděl, že mají lepší stroje, prodal jsem a šetřil na další...

Mezitím můj kamarád Marian přišel s nápadem KRTCI. Společně s mým bratrancem to začalo a na to jsem moc hrdej ..Marian byl moc velký nadšenec do motorek a do motorismu, nechal udělat logo, které určitě vymyslel sám a nechal ho vyrobit a tím přišel na to,že by mohl vytvořit webovku a ta se mu podařila. A hrálo mu do not, že se do Chvalšin zřizovalo více strojů a každý se chtěl stát krtkem!

Přišel zlom a já jsem se pořídil ČZ 125/516 parádní stroj, už pěkně jela , moc jsem na ní nenajezdil, spíš jsem do ní cpal tak, že jí prodám.. Dal jsem jí na net a druhý den u mě zvonila policie, že motorka je kradená, motorku si odvezla bez nároku na odškodnění, to mě docela položilo, ale naštěstí máme rodiče. Přispěli mi na motorku a to na motorku Suzuki RM 125, a za to jsem jim moc vděčný. Myslím si, že největší radost z ní má taťka, přenechal jsem mu jí, k tomu jsem mu udělal kompletní GO a občas si na ní také sjedu.

Další zlom začal, když jsem si začal vydělávat vlastní korunky a za nedlouho jsem si pořídil Hodnu CR 250 začal sem jezdit častěji i tratě. V roce 2009 jsem si sjel svůj první závod v AMA a dopadlo to celkem dobře a tím jsem si splnil svůj dětský sen.

Ještě jedna zmínka na 1. máje rok 2010 sem si sjel jen tak v kraťasech a první výlet záchrankou byl na světě - blbý poleno v trávě.