Mari

Jméno: Marian Fic
Rok narození: 1979
Motocykl: Honda CRF 450

Něco o mně:
Jak většina z Vás, kteří navštěvují naše stránky, asi ví tak Mari už mezi námi bohužel není. To ale neznamená, že bychom na něj někdy zapomněli a tak vám tu popíšeme, jak jsme jeho začátky znali my. Jeho taťka je vášnivý motorkář, takže Mari nejspíše zdědil lásku ke dvěma kolům po něm.

Všichni si pamatujeme, když Mari přivezl domů suzuki bandit. Stroj to byl krásný, ale Marimu nakonec učarovala špína a bláto a tak bandita vyměnil za hondu XL 600.

Jeho začátky byly asi jako u všech bolestné, ale Mariho to nikdy neomrzelo. Vymýšlel čím dál těžší výjezdy a všechno vyzkoušel jako první a často i jako poslední, protože po jeho krkolomných pádech si už nikdo netroufl to napodobit.

Po hondě přišla na řadu sice výkonná, ale za to dost prodražená (kvůli ulomenému ventilu) Husqvarna TE 610. Mari motorku opravil a koupil Yamahu TT 600 R, která také zažila nepřeberné množství hrozivých pádů.

Ale nakonec se Marimu zalíbil motokros a tak jeho poslední motorkou byla Honda CRF 450, kterou k naší radosti nyní využívá Mariho taťka a zdá se, že se mu projížďky po vojenském prostoru také velmi zalíbily...