Šíty

Jméno: Jan Šítal
Rok narození: 1988
Motocykl: Honda CRF 450


Něco o mně:
Zdravím všechny.. mé jméno je Jan ale kámoši krtci mi říkaj ,,Šíty,, ani nevím co psát ale pár řádek přece.. Narodil jsem se v únoru 88.. a narozdíl od Robíka nemůžu říct že ve Chvalšinách...

Ve Chvalšinách žiju dlouho, mám to tu rád. Od mala mám z okolí spoustu zážitků, který většinou dopadly tak, že jsem měl modrou prdel.
Ve druhý třídě jsme se začali motat kolem fichtlů. To byla paráda, já jsem měl jako první Jawa pionýr 0.5 za 500.- Kč. Byl jako novej, stál u jedny babky ve stodole a táta mi ho koupil. Jezdili jsme pořád. Měli jsme vyjetou trasu kolem sídliště a za litr benzínu se jezdilo celej den. Nikdo si nestěžoval. Lidi si asi říkaly děti si hrajou.

Jednou táta přitáhl domů 250ku čízu a hned začal s předěláváním. Děda starej čízák mi tam lupnul převodovku z rykši. Hlavně drapáky, celý se to zvedlo, zapalko z fichtla a do vejfuku drátěnky aby to prej neřvalo jako kráva:-) - ty tam ale vydrželi asi kilák...Pořád si nikdo neztěžoval jenom občas nějaká slepice skočila pod kola, takže se začalo říkat děti delaj bordel.

Měli jsme ale velký zastání u našich otců, takže se jezdilo a jezdilo. Po 250ce jsem ještě měl 175 čízu hranatou, ze který jsme s tatou udělaly fakt pěknou krosku. Vypadala jak z fabriky a jela taky moc pěkně.

V 15 letech mi táta koupil Yamahu DT 125. Hned jsme ji otevřeli a otočili přívěru. To z týhle motorky udělá slušný brko. Ještě prošla odtučňovací kůrou, takže až na světla sem všechny blbiny jako blinkry,zrcátka,atd... odmontoval. Nikdy mě nezklamala a do enduro terénu i na silnici to byl boží stroj. Když jsem udělal řidičák na auto, DTcko šlo do světa.

Koupil jsem si auto ale bez motorky to nešlo, tak jsem sehnal Hondu XR 600. Dobrej ale už starej stroj, takže nejdřív odešla převodovka a nakonec ojnice. Dalo se to asi čekat od motorky starý jako já:-). Dlouho mi stála v dílně a mě se nechtělo strkat do ní prachy, takže po čase jsem si přivezl můj nynější stroj Hondu CRF 450 rok 2007. Do tý sice strkám prachy pořád ale za to svezení to stojí. I když mě někdy pěkně skope jak to u motokrosu chodí.:-)