Romiss & Honda CRF 250

17. dubna 2018
Když se Romiss rozhodl, že prodá svůj stroj a pořídí si novou Hondu CRF 250 rok výroby 2018, tak věděl, že je to žhavá novinka a u nás v ČR se jí na Vánoce rozhodně nedočká ...

A tak hledal různé možnosti, až se nakonec vydal do Rakouska, do firmy Honda Schmidinger. Zjistil si, že první várka nových Hond CRF 250 2018 dorazí 10. ledna 2018. Neváhal, vše si zařídil a v ten termín si svou vysněnou motorku vyzvedl. Pan Schmidinger Romana ujistil, že je první člověk, který má tuhle žhavou novinku Hondu 2018 jak v Rakousku, tak určitě i v ČR. Přímo pro něj také našteluje pérování a k motorce jako poděkování, za první objednanou novou Hondu, dostane gumy navíc.Tou dobou měl Romiss samou nedočkavostí již nakoupené různé doplňky a samozřejmě i výfuky. Ano, nová Honda má komplet dva svody pro výfuky. Značka Yoshimura proto byla jasná volba!

První test své nové motorky provedl Romiss v Maďarsku v Gyálu na písku, kde strávil osm dní pod vedením zkušeného jezdce Martina Michka.
Sám Romiss nám sdělil své první pocity: "Motorka je úplně jiná a mně se na ní jezdí bezvadně! Děkuji za cenné rady Martinovi a těším se na další jízdy, ve kterých se více ukáže síla mojí motorky".

. romiss2018 2