Chvalšinské dny

Každý rok pořádá Občanské sdružení KRTCI prezentaci klubu v rámci "Chvalšinských dnů". Občanské sdružení pořádá soutěže jak pro dospělé, tak samozřejmě i akce pro děti a další...

Chvalšinské dny 15. července 2017

Ani letos jsme nechyběli na programu Chvalšinských slavností. Jako občanské sdružení  jsme se chopili své role a připravili jsme si hned tři možnosti jak pobavit a obdarovat naše fanoušky. Tradičně jsme začali polední vyjížďkou k památečnímu pomníku našeho kamaráda a zakladatele klubu Mariana Fice.  V konvoji jsme se vrátili do Chvalšin a následoval průjezd náměstím, kde jsme mohli předvést naše stroje v plné parádě. Nechyběly ani zvedačky na zadní a podobné kousky. Po krátkém průjezdu jsme začali připravovat plac na soutěže. Soutěží se zúčastnily hlavně děti. Asi největší zájem byl  o střelbu z paintballové pistole na terč. Bohužel nám soutěže pokazil déšť, který nás to donutil ukončit o něco dříve než bychom chtěli. Po celou dobu soutěží jsme měli vystavené stroje vedle parku a návštěvníci poutě si tak mohli prohlédnout starší držáky i fungl nové mašiny.
O chvíli později přišel na řadu obávaný trojboj. Ten spočíval v tom, že se proti sobě stavěly vždy dva trojčlenné týmy a každý z nich musel co nejrychleji  projít tři překážky. První bylo skákáni v pytli, jako druhá překážka bylo kutálení sudu v trochu jiném stylu a třetí byl slalom v kolečku. Všem zúčastněným bychom chtěli poděkovat za bojovného ducha, nicméně největší pochvalu si zaslouží fotbalisti, kteří těsně porazili tým hasičů. Po trojboji jsme si užívali pohodovou atmosféru poutě. Doufáme že jste si pouť užili stejně jako my a těšíme se opět příští rok!